logo

Kurumsal

Beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet higher english personal reflective essay topics vizyonuyla yola çıkan Aguş Otomotiv, Kurumsal stratejisini otomotivbook review writing services in canada zincir ağının her alanında işlevsel olma ve geliştirme olanığını kendine hedef olarak belirlemiştir. Aguş Otomotiv ailesi olarak, 1970’ten beri süregelen 41 yıllık tecrübenin deneyimlerinden yararlanmanın, günün gerçeklerine ayak uydurmanın ve müşteri istekleri doğrultusunda geleceği doğru okuyarak buna uygun stratejiler üretebilmenin ne kadar önemli olduğunu, deneyimlenmenin hazzını yaptığımız girişimlerle examples of abstract memnuniyetinize sunmaktayız.

Sektörünü iyi tanıyan, müşteri beklentilerini a 500 word essay bilen, yeni beklentiler tanımlayıp, bunların tatminini hedefliyen, yaratıcı insan gücüne sahip tamir odaklı olup, bozuk parçaların tamiri ilk ve en genel yolumuzdur. Bu doğrultuda teknolojiyi iyi kullanan, güvenilir, otomotiv hizmet zincrinin her alanında verimli ve en karlı hizmet vermeyi hedefleyen bir otomotiv şirketidir.

Değerlerimiz

İzmir’in en eski otomotiv şirketlerinden biri olmanın hazzını ve avantajlarını iş hayatına sunmanın ve insan ihtiyaçlarını en uygun biçimde karşılıyabilmenin memnuniyeti ve müşterilerimizin memnuniyeti…

Vizyonumuz

Geleceği iyi yorumlayıp ve analiz edip sektörün ihtiyaç ve gereklerini doğru tasarlayıp, yolumuza en uygun biçimde devam edebilmek, yaratıcı hizmetler sunaraki müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilmek.

Misyonumuz

Sektörü iyi tanıyan, müşteri odaklılık prensibini benimseyen ve hizmet sunduğu tüm araçları kendi aracı gibi gören minimum maliyet, maksimum fayda prensibini benimsemiş bir otomotiv şirketidir.
Aguş Oto - Markalar