Seat Elektronik Servis

Seat Elektronik Servis’te; Seat Aracınıza diagnoz test uygulaması, elektronik, elektrik sorunlarının giderilmesi, klima ile ilgili her türlü sorunun çözümü yapılır.

Seat aracınızda bir uyarı lambasının yanması yada bir elektronik arıza olması durumunda problemi hızlı ve detaylı bir şekilde tespit ederiz.

Eğitimlerini almış tecrübeli servis personeli, Gerekli yerlerden onayı alınmış üstün kaliteli servis ekipmanlarımız ile bilgi birikimlerimizi birleştirerek siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz.

Birbirine Bağlı Güvenlik
Seat araçlarda elektronik aksamın sürekli artması araç onarımını gittikçe daha karmaşık hale getirmektedir. Hal böyle olunca Seat Elektronik Servis hizmetimiz arızalı bir ampülü değiştirmek yada atan bir sigortayı değiştirmekten daha zorlu ve karmaşık bir iş kapsamına giriyor.

Seat araçlarda elektronik bileşenler sadece diğer bileşenler ile iletişim kurmakla kalmaz, bazı durumlarda diğer bir bileşen olmadan çalışmazlar veya hatalı çalışırlar. Bu yüzden dolayı herhangi bir sensörün arızası, tüm elektrik/elektronik sisteminin bozukluğa uğramasına neden olabilir.

Aguş Oto Seat uzmanları bu tip problemlerle başa çıkacak ekipman ve personele sahiptir.

Gerçek Müşteri Deneyimleri