logo

TÜVTURK Araç Muayene Öncesi Kontrolü

2009 yılı başı itibariyle tüm Türkiye’de araç muayeneleri sadece TÜVTURK tarafından yapılmaktadır. Bu araç muayene istasyonları ile yükselen muayene standartları sayesinde trafik ve araç güvenliği de artmaktadır.

Ayrıca TÜVTURK istasyonlarında beklememek için TÜVTURK’ten randevunuzu alınız.

TÜVTURK muayene prosedürlerine gore; muayene raporu sonucunda “Ağır Kusurlu” veya “Emniyetsiz” olduğu belirlenen araçların muayenleri onaylanmaz. Bu araçlar muayene tekrarını, bir ay içinde aynı muayene istasyonunda ücretsiz yaptırabilirler. Muayene tekrarı yapılmış olan veya bir aylık süre içinde muayene tekrarına gelmeyen araçlardan muayene ücreti tekrar tam olarak alınır.

Araçlarınızın muayene öncesi kontrollerinin güvenle yapılması ve tek seferde muayeneden geçmelerini sağlamak amacıyla TÜVTURK muayenesi öncesi araç kontrolü hizmeti Aguş Oto tarafından verilmektedir. Muayene öncesinde aracınızın kontrollerini güvenle yaptırmak ve tek seferde muayeneden geçmenizi sağlamak için sizleri Aguş Oto’ya bekliyoruz!

Aguş Oto - Orjinal Yedek Parça

tuvturk

Kalite tutkusu: Yaptığımız iş bizim, katvizitimizdir. Bireysel titizliği ve yüksek kaliteli servis hizmetini garanti ediyoruz, çünkü bu şekilde tanınmak istiyoruz.

Aguş Oto - Markalar